Lek. dent. Justyna Karp - Dentystka z pasją

Przewiń w dół i zobacz opinie moich pacjentów

Wszystkie opinie są napisane przez zweryfikowanych użytkowników za pośrednictwem portalu znanylekarz.pl oraz systemu opinii Google.

Bardzo polecam. Profesjonalny personel, wszystkie badania robione na miejscu. Całościowe podejście do problemu z którym zmaga się pacjent. Zaplanowany cały proces leczenia.

Bardzo polecam panią Justynę Karp. Podczas pierwszej wizyty konsultacji czułam się zaopiekowana, otrzymałam dużo informacji i wsparcie odnośnie dalszego leczenia.

Pani doktor z powołania, nie ma zęba, którego pani doktor by nie uratowała, doktor która każdy ząb przywraca do życia, a na ubytki, potrafi tak dobrać, wsiąść odlew pod protezę, że później proteza jest jak własne zęby Polecam panią doktor z całego serca, i jestem pod wrażeniem umiejętności, mając 46 lat, stwierdzam że pani doktor Karp, jest najlepszym stomatologiem z jakim mam styczność.

Profesjonalne podejście do pacjenta, wszystko wyjaśnione, nic nie zostało pominięte. Pani Justyna odpowiedziała na każde pytanie i każdą wątpliwość. Omówiła dokładnie plan działania związany z leczeniem. Jeszcze nigdy nie czułam się tak zaopiekowana przez lekarza. Bardzo polecam!

Na wstępie wspomnę, że odczuwam wstyd spowodowany zaniedbaniem zębów przeze mnie przez tyle lat. Odradzam każdemu moje swawolne podejście do tematu uzębienia i dbania o niego. Jednakże jeśli zdarzy się Wam podobna sytuacja jak do mojej, a terminy na wizytę będą odległe, polecam odwiedzić osobiście Implant Medical na ulicy Warszawskiej 28 w Gnieźnie. Miła obsługa Pań rejestratorek ( pozdrawiam Panią Magdę ), uprzejmość ze strony stomatolog Justyny Karp, która przyjęła mnie natychmiast, empatia stomatologa Mateusza Przybylskiego, oraz fachowość stomatolog Ireny Przybylskiej spowodowały natychmiastowy efekt poprawy stanu mojego zdrowia po jednej wizycie ( leczenie kanałowe, ekstrackja, zabieg chirurgiczny na otwartej zatoce ). Do chwili obecnej zrobiliśmy czyszczenie całego uzębienia, z którego jestem mega zadowolony ( dziękuję Pani Darii Konieczce ). Pozdrawiam serdecznie,

Podpisuję się pod poprzednimi komentarzami. Pani dr Justyna jest najlepszym specjalistą na jakiego można trafić. Zaangażowana, niezwykle dokładna, szczegółowa, wykazuje ogromne zainteresowanie pacjentem. Holistyczne podejście do tematu i pełen profesjonalizm. Dodatkowo widać, że praca jest też jej pasją :). W moim przypadku efekt końcowy leczenia przerósł oczekiwania :). Serdecznie dziękuję i polecam z całego serca!

Do Implant Medical trafiłam z moją nieszczęsną ósemką, którą trzeba było wyrwać. Do innych miejsc nie mogłam się dodzwonić, a tu telefon za pierwszym razem odebrała przemiła pani, która wszystko dokładnie mi wytłumaczyła i zaprosiła na wizytę. Trafiłam na wspaniałego chirurga, który wszystko wyjaśnił i sprawnie usunął ząb. Wszyscy pracownicy byli bardzo życzliwi, zwracali się do mnie po imieniu, a nie bezosobowo, odpowiadali na wszystkie pytania. Bardzo polecam to miejsce!

Pani doktor to niezwykle ciepła osoba , ja jestem osobą która bardzo się boi stomatologa o naprawdę w gabinecie poczułam się bezpiecznie. Pani doktor zbadała mnie zaproponowała leczenia i tak naprawdę już od czwartku zaczynamy działać.

Pani doktor jest bardzo sympatyczna, urocza, merytoryczna i zaangażowana osoba. Z czystym sumieniem polecam.

Zaskakująco przyjemna wizyta u dentysty (fachowe podejście, zrozumienie dla pacjenta i świetna atmosfera sprawiły, że wizyta przebiegła bezstresowo)– pełen profesjonalizm, empatia i skuteczność. To miejsce, gdzie troska o pacjenta idzie w parze z doskonałą obsługą. Serdecznie polecam każdemu.

Pani Doktor prowadziła mnie przez 5 lat. Jest świetnym, empatycznym i skutecznym stomatologiem. Ma czas dla pacjenta, odpowiada na wszystkie pytania i wątpliwości w sposób przystępny i zrozumiały.

Bardzo profesjonalne podejście, dobrze wyjaśnione etapy leczenia

Chcesz przeczytać więcej opinii?

Zajrzyj na mój profil na portalu znanylekarz.pl

Justyna Karp - ZnanyLekarz.pl
ZAPLANUJ LECZENIE STOMATOLOGICZNE W DOGODNYM DLA CIEBIE TERMINIE